wtorek, 22 maja 2012

Jak zdobyć rabat 30% na masła TBS.

Być może do wielu z Was ta informacja już dotarła, ale mimo wszystko postanowiłam się nią podzielić. Wiadomość z ostatniej chwili, dla wszystkich fanek maseł TBS i dla tych którzy być może dopiero nimi zostaną, ale cena ich odstrasza, a do przecen sezonowych jeszcze daleka droga. ;) Właśnie przeglądając sobie facebooka zobaczyłam post na tablicy od TBS Polska, odnośnie możliwości zdobycia rabatu 30% na wszystkie ich masła do ciała. Aby móc go zdobyć wystarczy: 

a) być fanem The Body Shop Polska na facebooku,
b) odpowiedzieć na jedno prościutkie pytanie z aplikacji Body Butter, do którego zresztą mamy podpowiedź. 

Po kliknięciu aplikacji ukazuje nam się taki obraz: 


A zaraz pod nim widnieje jedno pytanie, na które musimy udzielić odpowiedzi. Nawet jeśli jej nie znamy, możemy łatwo uzyskać do niej wskazówkę, klikając na jeden z kwadracików, którego dotyczy pytanie. Moje akurat dotyczyło orzechów brazylijskich, więc odszukałam odpowiedni kwadracik i już było wiadomo jakiej odpowiedzi udzielić!
 A tutaj mój wynik:


[ Wszystkie zdjęcia są zrzutem ekranu z fanpage TBS Polska na FB. ]


Dziecinnie proste! ;)

( Martwi mnie jedynie ta konieczność drukowania Vouchera, bo mi akurat drukarka sfiksowała, ale zobaczymy, może jakoś z tego wybrnę! )

Co do maseł.. Cena regularna w sklepie wynosi 65zł. Według moich luźnych obliczeń, 30% to jakieś -21zł od tej sumy =  ok. 44zł. Czyli tyle samo co masło tygodnia w promocji. Ale, ale.. masło tygodnia mamy zazwyczaj dostępne w jednym określonym zapachu, a tutaj możemy wybierać spośród wszystkich do woli, więc to się bardziej opłaca. :)

Enjoy!1 komentarz:

  1. wowo,zaraz biore sie do roboty ;)))

    zapraszam na moje rozdanie ;)

    OdpowiedzUsuń

Wszelkie uwagi mile widziane. (: